Przeskocz do treści

Detosil

Wszechobecne toksyny, które dostają się do naszego organizmu, bardzo osłabiają zarówno nasze ciało, jak i umysł. Dzisiaj z toksynami nie tylko mamy do czynienia, gdy wychodzimy na miasto i musimy wdychać dym z kominów, w których tak naprawdę nikt nie wie, czym jest palone. Toksyny także połykamy wraz z żywnością, która jest sztucznie przetworzona.
Prowadzą one do gorszego samopoczucia, gorszego stanu wątroby, nerek i naszego żołądka. Również nasza krew jest zagrożona i toksyny wpływają między innymi na gorsze jej utlenienie. Wprowadzając toksyny do naszego organizmu, narażamy się na wiele groźnych chorób serca, układu krążenia, lecz także narażamy wiele naszych organów wewnętrznych, przez co będą one mniej skuteczne.
Jednak właśnie dlatego powstał Detosil. Jest to preparat w formie tabletek, który ma na celu poprawę działania naszego organizmu pod względem psychicznym i fizycznym, poprzez właśnie skuteczne oczyszczanie naszego organizmu z toksyn. Działa on wyłącznie na podstawie naturalnych składników.

Detosil – skład

Preparat ten jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki czemu mam pewność, że dodatkowo do naszego organizmu nie dostaną się żadne substancje chemiczne.

Głównym składnikiem jest Ostropest, czyli roślina odpowiadająca na neutralizowanie toksyn. Jest znana ze swych zbawiennych działań, przy zmniejszaniu skutków ubocznych chemioterapii. Pomaga także w tworzeniu enzymów trawiennych, a także ma działanie przeciwzapalne i kojące.

Kolejnym, ważnym składnikiem jest zielona herbata. Ostatnio dość popularna, szczególnie wśród ludzi będących na diecie. Wspomaga ona proces odchudzania, zamieniając komórki tłuszczu na energię i również pomagając się pozbyć toksyn z organizmu.

W Detosilu stosuje się również korzeń lukrecji. Jest to składnik o bardzo silnie detoksykującym działaniu. Wspiera on również proces trawienia i metabolizm, więc znów składnik, który pomaga w zdobyciu lepszej sylwetki.
Ostatnim składnikiem, który wspomaga działanie produktu, są jagody Acai. Zawierają one antyoksydanty i kwasy Omega 3, 6 i 9, czyli składniki odżywcze, które znajdują się między innymi również w rybach.

Detosil – stosowanie

Mimo że lek ten jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, to nie powinno się go łykać bez opamiętania. Zalecana dawka to jedna tabletka raz dziennie. Nawet naturalne składniki można przedawkować, więc lepiej jest tej dawki nie przekraczać.

Detosil – skutki uboczne

To jest właśnie ogromny plus tego produktu. Jako oparty na naturalnych składnikach, nie posiada on skutków ubocznych, przy stosowaniu zalecanej dawki.

Detosil - cena

Detosil to lek, który możemy kupić już za ok. 137 zł. Czasem cena jest nieco wyższa, jednak warto polować na promocję i zaopatrzyć się w ten produkt.

Detosil – producent

Producentem tego produktu jest RevitaPharm, czyli przedsiębiorstwo, które na rynek wypuściło już wiele produktów opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. RevitaPharm odpowiada za produkcję preparatów, które wpływają na różne aspekty zdrowotne naszego życia.