Przeskocz do treści

Grow Ultra

Grow Ultra — Opis działania

Kuracji preparatem Grow Ultra sprawi, iż łodyga włosa zostaje maksymalnie wzmocniona. Zakotwiczy również korzeń włosa stabilnie w skórze głowy.

Uszkodzone i wypadające włosy to problem, z którym boryka się coraz więcej Polaków. Włosy wraz z wiekiem, jak i również przez nas styl życia, stają się coraz słabsze. Coraz częstszym widokiem na ulicy są 30-40 latkowie, którzy już zaczynają mieć znacznie zakola. Jest to powodowane zanieczyszczeniami. Naszym stylem życia. Złym odżywianiem.

Środek Grow Ultra dostarczy twojej skórze głowy odpowiednich witamin. Włosy zostaną odżywione i wzmocnione na poziomie komórkowym. Grow Ultra może się nawet przyczynić do odrośnięcia włosów, w miejscu, w którym już wypadły.

Producent Grow Ultra daje ludziom szansę na powrót do bujnych i mocnych włosów, które posiadali w młodości. Przekonaj się sam, jak skuteczny jest nasz środek.

Grow Ultra czynnie uczestniczy w metabolizmie glukozy. Zaopatruje mieszki włosowe w dodatkowe cukry, które włączane są do cyklu kwasu cytrynowego, skutkując intensyfikacją oddychania komórkowego. Zarówno mitochondria, jak i całe komórki są lepiej zaopatrywane w tlen i więcej go konsumują. Powoduje to zwiększoną produkcję ATP jak wzrost i rozwój włosa oraz utrzymanie jego żywotności.

Grow Ultra — Skład

Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej – to rosnąca w Eurazji bylina bogata jest w baikalinę. Stanowi ona główny składnik aktywny preparatu. Korzeń tej rośliny oprócz baikaliny zawiera również takie flawonoidy jak wogonozyd, bajkaleinę czy wogoninę. Jest od wielu stuleci jednym z podstawowych surowców stosowanych w tradycyjnej medycynie chińskiej. Efektem działania baikalinu jest stymulacja wzrostu włosów, wzrost gęstości włosów, zmniejszenie wypadania włosów, przywrócenie włosom zdrowego i mocnego wyglądu.

Wyciąg z kiełków soi i ziaren pszenicy — są to substancje bardzo bogate w składniki odżywcze i bioaktywne. Zawierają peptydy, aminokwasy (prolina, glutamina, kwas glutaminowy i asparaginowy), oligosacharydy i glukozę. Są źródłem cennych aminokwasów, witamin, białek, minerałów, kwasów tłuszczowych omega-3 oraz błonnika. Składniki te podnoszą odporność włosów na wypadanie i wpływają pozytywnie na ich zdrowy wygląd.

Apigenina – dzięki zdolności do osiadania na włóknach włosów, nadaje im miękkość, gładkość i blask. Często stosowana w produktach kosmetycznych, przeciw wypadaniu włosów, ponieważ stymuluje włosy do wzrostu.

Pozostałe, w pełni naturalne składniki: kofeina, arginina, kamelia, kwas mlekowy, skrzyp, żeń-szeń, prowitamina B5, Arginina

Grow Ultra — Stosowanie

Stosowanie Grow Ultra skutecznie chroni nasze włosy. Zalecany wszystkim, którzy ze względu na wiek lub stan organizmu czują, iż ich włosy są słabsze. Gdy po czesaniu na twojej szczotce pojawi się coraz więcej włosów, również powinieneś zastanowić się nad jego stosowaniem. Środek jest szczególnie polecany dla osób z długimi włosami. Długie włosy wymagają szczególnej opieki, by prawidłowo się rozwijały. Grow Ultra odżywi całą łodygę włosa i chroni go przed szkodliwymi czynnikami.

Grow Ultra — Opinie

Osoby regularnie stosujące Grow Ultra obserwują przede wszystkim szybkie zatrzymanie procesów wypadania włosów. Niemal w każdym przypadku poprawia on wygląd włosów. Wzmocnił je oraz ograniczył ich łamliwość. Opinie klientów zwracają uwagę na fakt, iż środek Grow Ultra nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Można go stosować bez ograniczeń, lecz zgodnie z zaleceniami producenta.

Środek Grow Ultra można zakupić w naszym sklepie oraz na aukcji Allegro. Przestrzegamy przed kupowaniem środka Grow Ultra w niesprawdzonych miejscach, ponieważ możemy stać się ofiarami oszustwa. Można również przeczytać opinie na temat produktu na portalu Ceneo.