Przeskocz do treści

Jagody Acai w Detosil – czyli „nie” dla toksyn

Istnieje wiele zdrowych jagód, które możesz dodać do swojej diety. Tak samo jak jest wiele preparatów, na które warto zwrócić uwagę. Czasem te dwie rzeczy spotykają się w jednym suplemencie i Detosil z jagodami Acai jest tego przykładem.

Dlaczego jagody Acai znalazły się w Detosil?

Jagoda Acai (Euterpe oleraceae) jest jedną z najbardziej odżywczych jagód na świecie. Acai, zwana także jagodową amazońską, pochodzi z dżungli amazońskiej. Od stuleci wiele ludów zaklinało się na jej właściwości lecznicze, stymulujące odporność i pobudzające energię i choć nie jest to do końca zbadane, istnieją liczne przesłanki sugerujące, że ta bogata w przeciwutleniacze jagoda może pomóc tłumić i naprawiać uszkodzenia oksydacyjne. Przyjrzyjmy się innym korzyściom jagód acai, z których można czerpać także dzięki temu iż detosil w aptece też ma je w swoim składzie.

Dlaczego jagoda Acai cieszy się popularnością?

Podobnie jak czerwone wino, jagody acai są niezwykle bogate w antocyjany, rodzaj przeciwutleniacza, który znany jest z dobrego wpływu na zrównoważony poziom cholesterolu. Są one również bogate w sterole roślinne, które zapewniają korzyści takie jak wspieranie krążenia, poprawę ogólnego składu krwi – jest więc szansa na to, że regularne spożywanie tych jagód może dobrze wpływać na naczynia krwionośne.

Ze względu na ogólne korzyści, przyjmowanie ekstraktu z acai może prowadzić do zwiększonej energii i wytrzymałości, a nawet może pomóc w walce ze zmęczeniem i wyczerpaniem - zwłaszcza po wysiłku fizycznym. Zawsze, gdy potrzebujesz doładowania, po prostu zjedz garść jagód albo sięgnij po detosil zamiennik – warto spróbować.

Opinie na temat Acai

Czy jagody Acai są częścią twojej diety? Czy jesz je w surowej formie czy wolisz jako suplement? Jakie korzyści zauważyłeś? Zostaw komentarz poniżej i podziel się z nami swoimi doświadczeniami – będą pomocne dla innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *