Przeskocz do treści

LashParade

LashParade - opis działania

To dzięki nim właśnie oczy są chronione przed kurzem, pyłem, drobnymi kamyszkami, czyli po prostu chronią oczy przed wszelkimi urazami.
Znacznie ma zarówno ich gęstość, długość, jak i trwałość. Kobiety na różne sposoby próbują zawalczyć o swoje rzęsy. Pokrywają je tuszem, podkręcają zalotką albo też udają się do kosmetyczek, które doczepiają rzęsy, sprawiając, że wyglądają one o wiele lepiej.
Metod wpływania na rzęsy jest wiele. Jednak nie każda nadaje się dla każdej kobiety i niektóre z nich mogą pogorszyć stan naturalnych rzęs, doprowadzić do zapalenia spojówek lub po prostu przez stosowanie związków chemicznych w preparatach, obniżać poziom zdrowia skóry. Na szczęście istnieją też produkty oparte na naturalnych składnikach, które można z powodzeniem stosować.

LashParade - skład

Produkt ten składa się wyłącznie z naturalnych składników. Choć ich nazwy mogą przerażać, to producent zapewnia, że opiera się tylko na naturalnych składnikach, aby klienci mieli zapewnioną najwyższą jakość dostarczonych substancji.
Przede wszystkim na pierwszym miejscu znajduje się Tripeptide GHK, czyli zespół molekółów aminokwasów, który aktywnie wspiera transport keranocytów cebulek włosowych, czyli żywych komórek naskórka, które między innymi odpowiadają za proces keratynizacji, w którego trakcie zachodzi synteza keratyny.
Dla rzęs i ich stanu bardzo ważne jest również wygładzanie i nawilżanie na całej powierzchni i za to właśnie odpowiada laurdimonium. Składnik też nazywany jest czasem substancją kondycjonującą, czyli po prostu odpowiada za kondycję włosów, głownie za ich wygląd zewnętrzny.
No i na samym końcu listy składników nie można zapomnieć o keratynie, która odpowiada za wzmacnianie struktury włosów i uzupełnianie ubytków keratynowych. Składnik ten w pewien sposób uzupełnia się z pierwszym z wymienionych.

LashParade – stosowanie

Stosowanie jest bardzo proste, szczególnie jeśli powieki są przyzwyczajone do nakładania kosmetyków. Każdego wieczoru na oczyszczoną górną linię powiek należy nałożyć serum za pomocą cienkiego pędzelka.

LashParade - skutki uboczne

Produkt odpowiednio nałożony nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Wynika to między innymi z tego, że składniki są naturalne, a więc nie uczulają i nie powodują podrażnień. Należy jednak uważać, aby przy nakładaniu nie dotykać gałki ocznej, która reaguje na każde obce substancje.

LashParade – Cena

Produkt ten najlepiej jest zakupić na stronie producenta, aby mieć pewność jego autentyczności i można go nabyć już za cenę 317 zł, jednak warto poczekać na promocję, która sięga nawet do kwoty 157 zł.

LashParade – producent

Producent opiera swoje produkty na naturalnych substancjach, niwelując zagrożenie skutkami ubocznymi, a także poprawiając skuteczność działania, dzięki temu, że skóra nie zostaje narażona na wpływ żadnych sztucznych związków chemicznych. Na stronie producenta możemy się dowiedzieć, że skuteczna kuracja, to minimum kilka dni, jednak najlepsze efekty można zaobserwować dopiero po 45 dniach, ponieważ tyle trwa całkowity proces wzrastania rzęs.