Przeskocz do treści

Ravestin

Ravestin — Opis działania

Każdego dnia każdy z nas jest narażony na działanie czynników, które mogą doprowadzić do pojawienia się choroby miażdżycowej. Niezdrowa dieta, życie w ciągłym stresie oraz nałogi. Taki tryb życia może prowadzić do wysokiego poziomu cholesterolu, który może zakończyć się poważnymi konsekwencjami dla zdrowia.

Zbyt wysoki poziom cholesterolu może prowadzić do zmian miażdżycowych w naszym organizmie. Wraz z upływem czasu jego znaczna część będzie odkładała się na wewnętrznych ścianach naczyń krwionośnych. Ma to postać złogów cholesterolowych, czyli tzw. blaszek miażdżycowych. Zatykają one wtedy żyły w naszym organizmie. Zaburza się przepływ krwi w organizmie. Może to być tragiczne w skutkach, prowadząc nawet do amputacji kończyn.

Ravestin jest nowoczesnym suplementem, który może ochronić twój organizm przed zmianami miażdżycowymi. Suplement Ravestin działa w sposób kompleksowy. Najważniejszą jego cechą jest to, iż zmniejsza grubość blaszek miażdżycowych. Substancje aktywne, zmiękczają, oraz skruszają blaszki miażdżycowe rozbijające je i usuwając z żył. Obniża poziom złego cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Prowadzi to do unormowania pracy układu sercowo – naczyniowego. Ponadto produkt ten wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych. Regeneruje udrożnione żyły i tętnice, wzmacnia ich ściany. Prowadzi to do regeneracji całego układu krwionośnego.

Ravestin — Skład

Producent Ravestinu, stworzył środek, który kompleksowo ochroni nasz organizm przed miażdżycą. Skład ten skutecznie ochroni nasze żyły przed zmianami miażdżycowymi:

Ekstrakt z granatu – w jego skład wchodzą kwasy organiczne, białka, a także witaminy i minerały, w tym witamina C, witamina E, beta-karoten, niacyna, selen, miedź, cynk. Wykazuje pozytywne działanie na serce, zmniejszając złogi cholesterolu i zapobiegając miażdżycy. Przeciwdziała osadzaniu się blaszki miażdżycowej. Dodatkowo zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia oraz zapobiega cukrzycy. W jego ekstrakcie znajdują się również przeciwutleniacze, zmniejszające ilość wolnych rodników w organizmie.

Witamina C – uczestniczy aktywnie w budowie i regeneracji tętnic. Pełni ważną funkcję w produkcji budulca konstrukcyjnego naczyń krwionośnych, czyli włókien kolagenu. Jej niedobór jest jednym z czynników sprzyjających zmianom degeneracyjnym i miażdżycowym tętnic. Poza tym witamina ta hamuje zlepianie się płytek krwi, co może powodować zamykanie się naczyń krwionośnych.

L-arginina – jest to aminokwas endogenny, którego podstawowym zadaniem jest wytwarzanie tlenku azotu. Odpowiada on za zdrowe funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego. L-arginina rozszerza również naczynia krwionośne. Zapobiega tworzeniu się blaszek miażdżycowych, a także reguluje poziom cholesterolu we krwi.

L-lizyna – jest to aminokwas egzogenny. Oznacza to iż należy dostarczać go do organizmu wraz z pożywieniem. Człowiek nie jest w stanie jej samodzielnie syntetyzować. Lizyna pełni funkcję ochronną względem układu sercowo-naczyniowego. Wspomaga zachowanie prawidłowej struktury ścianek tętnic. Wpływa korzystnie na wchłanianie wapnia w organizmie. L-lizyna jest również prekursorem karnityny biorącej udział w transporcie tłuszczów.

Ravestin — Stosowanie

Ravestin powinien być stosowany przez wszystkich ludzi, którzy są zagrożeni zmianami miażdżycowymi. Substancje w nim zawarte skutecznie poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego. Pierwszymi objawami zmian miażdżycowych są skurcze kończyn oraz ich zaczerwienienie. Na skutek mniejszej ilości tlenu w tkankach mięśni czujemy pieczenie w kończynach. Może się również pojawić obrzęk kończyn na skutek braku tlenu w mięśniach. Odczuwa się opuchliznę nóg i ma problem z noszeniem dotychczasowego obuwia.

Którykolwiek z wyżej wymienionych objawów oznacza, iż możesz mieć problemy z funkcjonowaniem układu krwionośnego. Twoje żyły mogą być niedrożne. W takim wypadku zaleca się rozpoczęcie suplementacji Ravestinem.

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Ravestin — Opinie

Opinie dotyczące suplementu Ravestin, udzielane przez jego użytkowników wskazują jednoznacznie na poprawę funkcjonowania układu krwionośnego. Większość opinii zwraca uwagę na fakt, iż po 4 tygodniach stosowania Ravestinu, zdecydowanie zmniejszył się obrzęk i opuchlizna kończyn dolnych.

Ravestin jest dostępny przez nasz sklep. Można go również zakupić na Allegro. Polecamy również przeczytanie opinii na jego temat na portalu Ceneo oraz sprawdzenie jego dostępności. Ostrzegamy jednocześnie przed jego podróbkami, które posiadają słabszy skład. Jeśli chcesz zakupić oryginalny produkt to zapraszam do zakupu w naszym sklepie.